اندیشمندان روابط عمومی و ارتباطات: علیرضا امیدوار

[ad_1]


اندیشمندان روابط عمومی و ارتباطات: علیرضا امیدوار
4 Ways to Go Beyond the Press Release in a Post Panda World image panda bear 1113tm pic 106 300x199

 


علیرضا امیدوار: عضو هیات مدیره مرکز ترویج حاکمیت و مسئولیت شرکتی و عضو هیات مدیره کانون کار افرینی ایران و موسس مرکز نواوری و کارفرینی اجتماعی تهران،


 


وی دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی کسب و کار مسئولیت پذیر از دانشگاه ناتینگهام انگلستان، لیسانس در رشته علوم سیاسی و فوق لیسانس در رشته سیاست گذاری عمومی از دانشگاه تهران می باشد.


 


امیدوار مدیر مطالعات راهبردی گروه مشاوره آتیه بهار بوده است که مشاوره های اقتصادی، سیاسی را در اختیار سرمایه گذاران خارجی قرار می داده است.


 


وی عضو هیات مدیره شرکت AHP می باشد و فعالیت های گوناگونی را در ترویج حاکمیت و مسئولیت شرکتی چون کمپین روز کار داوطلبانه نوسط کارکنان بنگاه های اقتصادی در کشور به انجام رسانده است. .


 


 امیدوار هم اکنون نایب رییس کمیته متناظر استاندارد ISO26000 در موسسه استاندارد کشور می باشند و عضو کمیته راهبری پروزه منطقه ای حاکمیت شرکتی است.


 


دارای مدرک حاکمیت شرکتی از مرکز مالی بین المللی بانک جهانی است و دوره حاکمیت شرکتی را در مرکز آموزشی خاورمیانه دانشگاه جرج واشنگتن دبی به پایان رسانده است و دوره عضو هیات مدیره مستقل را در موسسه حقوقی بین الملل در استانبول گذارنده است.


 


همچنین دانش اموخته مدیریت و رهبری سازمان های غیر دولتی از دانشگاه هاروارد می باشد. وی هم اکنون مشاور کمیته اجتماعی شورای شهر تهران و مشاور کمیسیون اخلاق کسب و کار اتاق بازرگانی ایران است.

 


 


 


 


 


 


[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *